Utrzymanie

Utrzymanie, rozwój

Współpracujemy z naszymi Klientami długofalowo i opieramy wieloletnie kontakty na partnerskich relacjach.

Wychodzimy z założenia, że tak jak rynek podlega ciągłym zmianom, tak i środowisko pracy naszego Klienta również jest zmienne. Projektując systemy w pełni parametryzowalne, przewidujemy różnorodność oczekiwań naszych Klientów. Dlatego dostarczamy im narzędzia w pełni odpowiadające bieżącym potrzebom, ale też otwartego na przyszłe zmiany i modyfikacje.

Aby długofalowo sprostać wymogom użytkowników naszych rozwiązań, na bieżąco badamy i analizujemy zmieniające się warunki na rynku, nieustannie odnosząc je do naszych aplikacji. W trakcie współpracy z Klientami nanosimy więc niezbędne zmiany i dostosowujemy narzędzie do ich oczekiwań.

Codzienną pracę na aplikacjach Blunovation wspieramy także poprzez kompleksową opiekę serwisową. Z jednej strony zapewniamy Państwu całościowy hotline i zdalne wsparcie podczas eksploatacji naszych systemów. Z drugiej – na bieżąco dostarczamy wszystkich nowych aktualności bezpośrednio do użytkowników naszych produktów. Konsultanci Blunovation pozostają zaś nieustannie do dyspozycji naszych Klientów. Dzięki opcji pracy zdalnej ekspertów technicznych, możemy jeszcze szybciej i bardziej precyzyjnie dotrzeć do źródła ewentualnego problemu. Nasze działania doradcze i serwisowe są więc podejmowane zawsze na czas i gdy tylko zajdzie taka potrzeba.