O nas

Blunovation to firma, która projektuje nowoczesne i parametryzowalne aplikacje biznesowe, które są wyposażone w innowacyjne interfejsy użytkownika, dające Klientowi wyjątkowo przyjemne doświadczenie pracy z systemem informatycznym.

Nasze działania przebiegają równolegle w trzech obszarach:

  • rozwój nowoczesnej i parametryzowalnej platformy programistycznej, która znacznie skraca czas dostarczenia aplikacji przemysłowo-biznesowej dla Klienta z indywidualnymi wymaganiami;
  • rozwój aplikacji mobilnych na systemy Android, iOS, Windows Mobile, tak, aby wspierać obowiązujące paradygmaty Everything Goes Mobile oraz Internet of Things;
  • rozwój inteligentnego silnika GUI (Graphical User Interface), czyli interfejsu użytkownika, który sam zaadaptuje się do umiejętności osób z niego korzystających.

By zniwelować strach i opór – największe problemy wśród użytkowników, napotykane podczas wdrażania nowych rozwiązań w organizacji – prowadzimy zaawansowane prace badawcze w oparciu o nowoczesne metody kognitywne (poszerzonego biofeedback’u: EEG + Eye Tracking). W ten sposób, dzięki dostosowaniu aplikacji do umiejętności konkretnego pracownika, osiągamy maksymalne zaangażowanie i zadowolenie użytkowników naszych rozwiązań. Tym samym zwiększamy efektywność i skuteczność procesów wdrożeniowych.

Kolejnym pilarem naszej oferty są usługi outsourcingowe oraz managed services. Jesteśmy w stanie dostarczyć kompletne zespoły programistyczne do różnych zadań pod klucz jak i okresowych, zarówno dla szerokopojętych usług oprogramowania: jego rozwoju, testowania, instalacji oraz utrzymania, jak i zarządzania sprzętową infrastrukturą teleinformatyczną.

Impulsem do powstania firmy Blunovation Sp. z o.o. była leżąca u podstaw naszej działalności wizja dostarczania Klientom najwyższej jakości rozwiązań oraz usług w oparciu o najnowocześniejsze technologie informatyczne, co my nazywamy INNOWACJĄ WARTOŚCI.

Posiadamy wysokiej klasy zespół specjalistów z bogatym doświadczeniem w wykorzystaniu technologii teleinformatycznych, mobilnych, M2M, IoT, sieci OLAN, Automatycznej Identyfikacji m.in. kodów kreskowych 1D, 2D, BLE, RFID/NFC, angażowany w projektach informatycznych dla różnych gałęzi przemysłu.

Rozwinęliśmy od podstaw autorską wielomodułową platformę BluSezam, która jest dzisiaj najlepszym narzędziem klasy Enterprise Asset Management oraz ERP 4.0 dostępnym na rynku, a jednocześnie znakomicie sprawdzającym się uniwersalnym narzędziem i szkieletem systemowym nadającym się do zastosowań rozwiązywania wszelkich problemów automatycznej identyfikacji AutoID, a także sprostaniu różnorodnym zadaniom w koncepcji Machine-2-Machine oraz Internetu Rzeczy w przemyśle.

Dostarczamy kompletne rozwiązania infrastrukturalne i sieciowe. Przeprowadzamy audyty bezpieczeństwa IT/OT oraz inwentaryzacje fizyczne. Integrujemy systemy i tworzymy dla klientów dedykowane aplikacje wychodzące naprzeciw Ich najbardziej wymagąjącym  biznesowo i złożonym technicznie oczekiwaniom. Przykładem jest platforma do zarządzania Rzeczywistością Rozszerzoną ang. Augmented Realitykoncepcja obecna m.in. w technologii Google Glass.

 

 

NASI PARTNERZY: